iddaa oyuncularının oldukça severek oynamış olduğu bahis seçeneklerinden bir tanesi’de 3.5 Altı sistemidir. Hem vermiş olduğu oranlar bakımından hemde tahmin kolaylığı açısından, oldukça tercih edilen sistemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuda sizlere iddaa 3.5 Altı nasıl oynanır? Nedir? Oranları Nasıl? gibi merak edilen soruların cevaplarını vereceğiz.

İddaa 3.5 Altı Nedir ?
İlk olarak bu terimin ne olduğundan biraz bahsedelim daha sonra oranlarından da bahsedeceğiz. Öncelikli olarak iddaa ‘da bir futbol müsabakasında 3.5 alt tahmininde bulunursanız, müsabakada en az 3 gol olacağı en fazla ise 4 gol olacağı tahminidir. Yani Fenerbahçe – Galatasaray karşılaşmasında en az 3 gol olur en fazla ise 4 gol olur diyorsanız, 3.5 altı oynayabilirsiniz. Burada hangi takımın gol alacağı değil maç sonunda atılmış olan gollerin sayısın tahminidir.

İddaa 3.5 Altı Oranları Yüksek Mi?
Genel olarak baktığınız zaman bu tahminin oranları gerçek manada yüksek olabilmektedir. Çünkü direkt olarak maç sonucunu bilmeye tahmin yapacağınız için ve üstelik en az 3 gol diyorsunuz bu seçenekte. Bu tahminin gelmesi biraz zordur. Bu yüzden alt/üstlerde genel olarak oranlar biraz daha yüksek olmaktadır. Tabi bu maçtan maça değişkenlik gösterebilmektedir .

İddaa 3.5 Altı Nasıl Oynanır?
Aşağıdaki sizlere resimli örnekte gösterdiğimiz şekilde, kupon üzerinde de bu şekilde oynanmaktadır. Her hangi bir zorluğu bulunmamaktadır. Çok basit bir şekilde 3.5 alt tahminini yapabilirsiniz. Özellikle yeni başlayanlar için bu konuyu açtık. Yinede aklınıza takılan bir şey olursa konu başlığı altında yorum yazmaktan çekinmeyin.