İddaa 3.5 gol üstü nedir : İddaa üzerinde toplam gol tahminleri seçenekleri arasında yer alan toplam gol 3.5 gol üstü seçeneği bulunmaktadır. Bu doğrultuda tahmin yaptığınızda o karşılaşma içerisinde en az 4 gol ve daha üzeri gol sayısı olması gerekmektedir. Aksi takdirde tahmininiz yatar ve başarısız olarak sonuçlanmış olur. Bunu sizlere biraz daha ayrıntılı bir şekilde anlatabiliriz.

Örnek olarak bir karşılaşmaya 3.5 gol üstü oynadığınızda bu karşılaşma içerisinde 4 veya daha fazla gol olmak zorundadır. Eğer 4 golden daha az bir skor ile maç sonuçlanırsa bu tahmininiz yatmış olacaktır. 3-1, 4-0, 4-1, 4-2 ya da daha fazla skor seçenekleri dahilinde bu tahmin tercihinde iddaa oynadığınızda kuponunuz kazanmış olacaktır. Böylelikle gidip bayinizden kuponunuzu bozdurarak kazancınızı elinize alabilirsiniz.

İddaa 3.5 gol üstü nasıl oynanır : Kuponunuz üzerinde iddaa 3.5 gol üstü işaretlemesi yaparken yapacağınız işlem son derece basittir. En başta standart bir şekilde maç kodunu girmelisiniz. Sağ kısımda “MS” kolonunun altında, üst tahmini yaptığımız için “Ü” kutucuğunu işaretlemelisiniz. Son olarak da 3.5 tercihine denk gelen 4-6 kutucuğuna da bir işaret koyarak işleminizi tamamlamış oluyorsunuz.