İddaa çifte şans nedir: İddaa çifte şans seçeneği, takımlar üzerinde yapacağınız tahminler dışında kazanma olasılığınızı arttırabileceğiniz bir seçenektir. Aynı anda iki adet maç sonucu tahmini yapabilmenizi sağlamaktadır. Ev sahibi takımın mı deplasman takımının mı kazanacağını tam olarak kestiremiyorsanız, ikisi üzerinde de tahmin yapabilir ve ikisinden bir tanesi kazansa da tahmininiz tutmuş olacaktır. Aynısını beraberlik üzerinde de gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Yani iki takımdan birinin kazanacağını ya da berabere kalınacağını düşünüyorsanız bu doğrultuda çifte şans oynayabilir ve kazanma olasılığınızı biraz daha arttırmış olursunuz.

İddaa çifte şans nasıl oynanır: Çifte şans oynayabilmek için sizlere bu resimde de göstermiş olduğumuz “Ç” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Maç kodunu kuponunuza işaretledikten sonra bunu işaretlediğinizde çifte şans oynamış olursunuz. Eğer ki iki takım arasında çifte şans oynamak istiyorsanız, 1 ve 2 seçeneklerini işaretlemeniz gerekmektedir. Bunları ilk yarı bölümünden değil de, maç sonucu kısmından yapmanız gerekmektedir. Bu sayede hem deplasman hem de ev sahibi takımı arasında da tahmin yapmış ve ikisinden birinin kazanması halinde tutturmuş olursunuz.

Bunu beraberlik için de yapabilirsiniz. Beraberlik için oynamak istediğinizde de yine aynı yolları izleyip maç sonucu bölümünde yaptığınız işaretlemelerden birinde 0 seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Örneğin ev sahibi takım da kazanabilir, berabere de kalınabilir diyorsanız, burada 1 ve 0 seçeneklerini işaretlemeniz gerekmektedir. Böylelikle bir maçta iki tahmin yaparak iddaa oynamış ve kazanma olasılığınızı ikiye katlamış olursunuz.