Kullanıcılar veya bahis severler tahminlerini gerçekleştirmeden önce o oranın veya karşılaşmanın hangi yüzdede ve ne kadar tahmin aldığını görmek, bilmek isterler. Bu bilgilere bakarak diğer kullanıcılarının da düşüncelerinden yararlanır ve iddaa genelindeki en çok tahmin alan oran değerlerini görebilmeyi umarlar.

İşte bu aşamada da iddaa en çok oynanan maçlar kısmı devreye giriyor. Bu kategoriye giriş yapıldığında yüzdesel olarak karşımıza değerler çıkmaktadır. Örneğin bir maçın “ms1” tahmini yüzde kaç tahmin almış veya “ms0” yüzde kaç tahmin almış buradan rahatlıkla bakabilirsiniz arkadaşlar.

İddaa da en çok para basılan maçlar listesini bu şekilde analiz edebilirsiniz ve sizler de fikirlerinizde ne kadar yalnızsınız, ya da sizlerle aynı düşünceye sahip ne kadar geniş kapasitede kullanıcı bulunmakta görebiliyorsunuz.

Elbette ki bu bölüm Türkiyede en çok oynanan maçlar alanıdır. Avrupa’da en çok oynanan maçlar hakkında detaylı bilgilere sahip olabilmek içinse forum üzerinde yer alan Avrupa top 10 bölümüne giriş yapabilirsiniz. Bu kısımdan da popüler olan ve en çok tahmin alan, para yatırılan maçları listeleyebilirsiniz.