İddaa oynayan ve yaptıkları tahminler doğrultusunda oluşturdukları kuponları ikramiye kazanır duruma gelen bahis severlerin aklında belirli sorular bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de iddaa kupon tuttuktan kaç dakika sonra para alınır sorusudur. Bunun içinse pek çok yerde farklı farklı bilgiler verilmektedir. Sizlere bu konuda kesin bilgiler vermeye çalışacağız ve tam olarak bilgilenmenizi sağlamayı amaçlamaktayız.

Bunun için karşılaşma bitiminde resmi sonuçların iddaa sistemi altında açıklanmış ve onaylanmış bir hale gelmiş olması gerekmektedir. Bildiğiniz üzere bir gün içerisinde bazen onlarca, bazen de 100’ü geçik sayıda karşılaşma bulunabilmektedir. Tümünün saatleri farklı farklı olsa da tamamlandıktan sonra sisteme girilmeleri ve tam olarak resmi sonuçların açıklanması gerekmektedir.

Farklı bir taktik veya kontrol işlemi var mı diye de soracak olursanız İddaa kupon sorgulama bölümünü kullanabilirsiniz dostlarım. Bu sorgulama işleminde maçlar tamamen sisteme girilmeden sizlere herhangi bir sonuç verilmez ve “tamamlanmayan maçlar var” uyarısını alırsınız. Ancak “biletinize ikramiye isabet etmiştir.” yazısını görürseniz, ödeme alınmaya hazır hale gelmiş demektir.

İddaa Parası En Geç Ne Zaman Alınır
Bir karşılaşmanın bitiminin ardından sisteme girişinin yapılması ve tam olarak sonuçlandırılmış hale getirilmesi bazen 15, bazen de 30 dakika gibi bir süreyi bulabilmektedir. Farklı sebeplerden dolayı bu süreç kimi zaman 1 saati de bulabilmektedir. Ancak elbette ki bu sizlerin paralarınızı alabilmeniz aşamasında bir sorun teşkil etmeyecektir.

Örnek olarak bir perşembe günü kuponunuzu yaptınız ve tüm karşılaşmalar tuttu. Sonrasında da o gün veya ertesi gün gidip de bu kuponun ödemesini alabilmeniz pek de mümkün olmadı veya farklı sebeplerden dolayı bu işlemi yapamadınız. Bir kuponun ödemesinin alınabilmesi için 1 sene süresi bulunmaktadır. Bu bir sene içerisinde istediğiniz zaman herhangi bir bayiye giderek kuponunuzu bozdurabilir ve ödemenizi talep edebilirsiniz.

Tutan İddaa Kuponu Her Bayiden Alınır mı
İlla oynadığınız bayiye gitmeniz gibi bir şart burada koşulmamıştır. Sonuç olarak sistem aynı sistemdir ve herhangi bir sorun yaşamadan istediğiniz bayiye giderek buradan ödemenizin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz arkadaşlar.