İddaa skor tahmini nedir : İddaa üzerinde skor tahmini seçeneği hakkında sizlere bilgi vermek amacı ile bu yazımızı yazmış bulunuyoruz. İddaa skor tahmini oyunu, seçtiğiniz bir karşılaşma üzerinde, o maçın nasıl bir skor ile biteceğini tahmin edebileceğiniz bir seçenektir. Dilerseniz biraz daha ayrıntılı bir şekilde anlatalım.

İddaa oynarken, bülten ya da iddaa programı üzerinde belirli maçlara skor tahmini yapabileceğinizi görürsünüz. Belirli maçlar dahilinde bu seçenek açılmaktadır. Hatta tek maç olarak da skor tahmini oynayabilmeniz mümkündür. Açılan skor tahminlerinin oranlarını bülten üzerinde görebilirsiniz. Böylelikle maç kodunu ve skoru da yazarak bu seçeneği oynamış ve tahmininizi gerçekleştirmiş olursunuz.

İddaa skor tahmini nasıl oynanır : İddaa skor tahmini işaretlemesi nasıl yapılır diye soracak olursanız da sizlere bunu şu şekilde anlatabiliriz. Maç kodunu işaretledikten sonra bu alan üzerinde sol alt kısımda, arka teması pembe olan bir alan görmekteyiz. Burada alt alt iki satır bulunmaktadır. Üstteki satır ev sahibi takımın, alttaki satır ise deplasman takımının tahmin alanıdır. Skor tahminlerini buradaki sayılara işaretleyebilirsiniz. Böylelikle maç kodunu da işaretleyerek kuponunuzu yatırmaya hazır bir hale getirmiş olursunuz.