İddaa toplam 4-6 gol nedir: İddaa üzerinde maç sonucu üzerine yapacağınız tahminlerin dışında daha pek çok oyun seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de toplam gol 4-6 tercihidir. Bu seçeneği işaretlediğinizde maç üzerindeki gol sayısına göre bir oyun yapmış olursunuz. Oynadığınız maç üzerindeki skorun toplam gol sayısı 4 ile 6 sayıları arasında olursa bu seçeneği işaretleyen kişiler tahminlerini doğru yapmış olur ve tahminini tutturur.

Bu düzeyde iddaa oynamış iseniz maç sonucunu tahmin etmek yerine gol sayısını tahmin etmiş olacaksınız. Böylelikle standart prosedür üzerinden değil de farklı bir yol ile oynayarak belli bir düzeyde eğlenmiş de olacaksınız. Bu işlemi bahis siteleri üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız da “Maçta Toplam Gol 4-6” seçeneğindeki oran değerine tıklayarak işleminizi tamamlamış olacaksınız.

İddaa toplam gol 4-6 nasıl oynanır: İddaa üzerindeki bu seçenek üzerinde, toplam gol 4-6 tahmini üzerinde oynamak istiyorsanız, boş bir kuponda yer alan “4-6” seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir. Elbette ki bu işlemi maç kodunu da girdikten sonra yaparak tamamlamış olursunuz. Geriye kalan tahminlerinizi de yaptıktan sonra misli değerini de işaretleyip kuponunuzu tamamlamış ve yatırmaya hazır hale getirmiş olacaksınız.

Bu tahminin tutabilmesi için maçtaki toplam gol sayısının 4,5 veya 6 olması gerekmektedir. 3-1, 3-2, 3-3, 4-0, 5-1, 6-0 gibi skorların, yani toplamlarının 4 veya 5 ya da 6 etmesi gereken oluşması gerekmektedir. Bu düzeyde bir sonuç elde ederseniz tahmininizi tutturmuş olursunuz.