İddaa Toplam Gol Sayısı Nedir?
Şimdi öncelikli olarak sizlere bu başlıkta Toplam gol sayısı nedir nasıl oynanır bundan biraz bahsedeceğiz. Bir futbol müsabakasında atılacak olan gol sayısı aralığını tahmin etmeniz anlamına gelmektedir. Kuponlarda bu terimin kısaltılmışı TG olarak ifade edilmektedir. Toplam 4 farklı seçimi bulunmaktadır, bunları sizler için detaylı bir şekilde anlatacağız.

TG 0-1 Ne Anlama Gelir?
Eğer sizde bu tahminde bulunursanız maçta 1 yada hiç gol olmayacak tahminidir. Yani Beşiktaş – Galatasaray maçı 1-0 biterse veya 0-0 biterse tahmininiz tutmuş sayılacaktır.

TG 2-3 Ne Demektir?
Futbol müsabakasında toplam gol sayısı 2-3 arasında olacaktır. Yani bu şu demektir iki takımın bir birine atmış olduğu gol sayısı en az 2 en fazla 3 gol olacağı anlamına gelmektedir.

TG 4-6 Nedir?
Aynı şekilde buda bir futbol maçında en az 4 gol olacağı en fazla 6 gol atılacağı tahminine denk gelmektedir. İki takımın bir birine atacağı gol sayısı en az 4 en fazla 6 olacaktır.

TG +7 Nedir?
Bu tahminin oranı gerçekten yüksektir çünkü bir futbol müsabakasında 7 gol gerçekten çok zor olmaktadır. Bir futbol müsabakasında toplam gol sayısının en az 7 veya 7’den fazla olacağı tahmini anlamına gelmektedir.

İddaa’da TG( Toplam Gol) kısaca sizlere yukarıda anlattığımız şekildedir. Bu tarz farklı bahis seçeneklerini bünyesinde barından iddaa oyuncularına seçenekler sunmaktadır. Kupon üzerinde de oynaması oldukça kolaydır.