Türkiye’de Spor Toto Teşkilatı’nın bildiği üzere 57 yıllık bir tarihi geçmişe sahip. Spor Toto gibi köklü bir yapı zaman içerisinde Spor Toto oyununu devreye sokmuş ve devlete büyük kaynaklar sağlamıştır. Ayrıca amatör klüplerede zaman içerisinde yüklü miktarlarda kaynak sağladığı bilinmekte olup, Türkiye spor branşlarına da katkıda bulunmuştur.

Spor Toto Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır ?
Haftanın belirlenen maçları arasından, yani toplamda 15 müsabakaya tahmin yürütme ile oynanmaktadır. Bu karşılaşmalara birinci takımın galibiyeti, ikinci takımın galibiyeti veya beraberlik gibi tahminlerde bulunabilirsiniz. Talep ederseniz 3 seçime de aynı anda oynayabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz kuponda eğer alt kısımda bulunan misli seçeneklerinden birini seçmemeniz durumunda ise misli oranı “1” olarak kabul edilmektedir. Oynadığınız karşılaşmaları dilerseniz iptal etme şansınız bulunmakta. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu, 4 kolonun iptal edilmesi durumunda kuponunuzun geçersiz sayılması.

Bir kupon oluşturdunuz ve hangi kolondaki maçların tutup tutmadığını merak ediyorsanız, Spor Toto karşılaşmaların sonuçlanmasının ardından listeyi yayınlayarak sizlere bu bilgiyi sunmaktadır. Dilerseniz eski Spor Toto sonuçlarına da bu sayfa üzerinden bakabiliyorsunuz. Spor toto kupon sorgulama bölümü tüm kullanıcıların anlayabileceği şekilde oluşturulmuş.

Spor Toto İkramiye Sorgulama ve İkramiye Nereden Alınır
Bu bölümü okuyorsanız, kuponunuzun tutmuş olması gerekiyor. Tabi öncelikle dikkat etmeniz gereken kurallardan biride 18 yaşından büyük olduğunuzu ispat etmeniz. Spor Toto Teşkilatı ikramiye ödemelerinde 18 yaş sınırını gözetmektedir. İkramiyeyi talep edebilmeniz için kuponunuzun aslının yanınızda olması ve yetkili bayi tarafından elektronik makineler aracılığı ile kontrol edilmesi gerekmektedir.

Bayilerden alabileceğiniz en büyük miktar 500 TL olarak belirlenmiştir, bunun üzerindeki Teşkilat’ın anlaşmalı olduğu bankalardan temin edebilirsiniz. Spor Toto ikramiye sorgulama işlemlerinizi yine online olarak sistem üzerinden veya bir bayi üzerinden güvenli ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.