Asyapoker firması, Montenegro bünyesinde bulunarak hizmetini sürdürmektedir ve E-Gambling Montenegro Commission tarafından kendisine verilen bir lisansa sahiptir. Bu bilgileri firmaya giriş yaptığımızda alt kısımda yer alan ve İngilizce dilinde bulunan yazılardan edinebiliyoruz.

Bir firma üzerinde inceleme yaparken veya güvenilir olup olmadığına kanaat getirirken, lisans ve şirket bilgilerinin son derece önemli bir yer tuttuğunu bilmenizi isterim arkadaşlar. Çünkü bir firma lisans alabilmek ve hizmet vermeye başlayabilmek için bunun öncesinde son derece detaylı denetlemelerden geçmektedir. Hizmet koşulları, yönetim ve eleman tecrübesi, kullanıcılara sağlayacağı olanaklar ve imkanlar gibi pek çok unsur denetlenerek firmaya lisans verilmektedir.

Bu nedenle Asyapoker güvenilir mi sorusu ile ilgili olarak, lisans bilgilerine tam olarak ulaşamadığımız için kesin bir şey söyleyebilmemiz pek de mümkün olmayabilir. Ancak sizler firma ile ilgili olarak yorumlarınızı veya şikayetlerinizi burada yazabilirsiniz ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.