Betobo firması ile ilgili olarak bu yazımızda siz değerli üyelerimize güvenilirlik konusunda bilgiler vermeye çalışacağız. Dilerseniz öncelikle firmanın hakkımızda kısmına bir giriş yapalım ve buradan yola çıkalım.

Buraya giriş yaptığımızda gerek kullanıcı bilgileri, gerek finansal işlemlerde paylaşılan bilgiler olsun, tüm veriler Comodo SSL (Secure Socket Layer) ile koruma altına alınmış ve sürekli olarak haftanın 7 günü ve 24 saati denetim altında tutulduğu bilgisini alabiliyoruz. Bu şifreleme ve koruma sistemi oldukça bilindik bir sistemdir. Ancak herhangi bir şekilde firma içerisinde bir lisans ya da şirket bilgisine rastlayamamamız bir eksi olarak görülebilir. Oyun altyapısı sağlayıcılarına baktığımızda ise Netent, Medialive ve Betradar gibi seçenekleri görebiliyoruz.

Bu bilgiler ışığında Betobo güvenilir mi sorusuna kesin bir cevap verebilmek zor olsa da, bu firma üzerinde tecrübesi olan kullanıcılarımız içi yorum sistemimiz aktiftir ve buradan paylaşmak istediklerinizi bildirebilirsiniz.