Bettesin firması içerisine giriş yaptığınızda, firma ile ilgili bilgi alabilmeniz için alt kısımda pek çok kategori dahilinde pek çok konu açılmıştır. Bizler de sizlere bu yazımızda elimizden geldiğince sitenin güvenilirliği konusunda inceleme yapmaya çalışacağız.

Hakkımızda kısmına giriş yaptığınızda Bettesin’in 7 Nisan 2016 tarihinde faaliyete geçtiğini öğrenebiliyoruz. Ayrıca içeriği konusunda da pek çok detay burada kullanıcılara ve ziyaretçilere veriliyor. Şirket bilgileri için de giriş yapmamız gereken kısım da “ortaklık” bölümüdür. Burada firmanın iletişim bilgilerini alabiliyoruz. Destek e-posta adresini, telefon numarasını ve Prestige Apartment 1B, Tas-Sliema, SLM2344 MALTA merkez adresini burada alabiliyoruz.

Bu bilgilerden yola çıkarak da sizlere Bettesin güvenilir mi sorusu için olumlu bir yanıt verebileceğimiz kanaatindeyim. Firma içerisinde bulunan ve işlem yapan, tecrübe edinen kullanıcılarımız da bilgilerini yorum olarak paylaşabilir ve diğer kullanıcılarımıza bilgiler verebilirler.