İçeriği ve oyun seçenekleri olarak geniş ve uzun bir listeye sahip olan Betvenedik hakkında bir güvenilirlik konusunu ele almak istedik. Yüksek oranlı bahis seçenekleri ve oldukça fazla denebilecek bir şekilde oyun imkanı sunduğunu biliyoruz. Ancak ne kadar güvenilir bir firma? Hemen bu konuda da bir inceleme yapalım ve sizleri bilgilendirelim.

Ana sayfası üzerinde en alt kısma indiğimizde küçük bir paragraf üzerinde firmanın telif haklarının, Malta tarafından kendisine verilen bir lisans altında bulunduğunu ve burada da birinci derecede güvenilir denebilecek bir firma olarak kayıtlı olduğu bizlere söylenmektedir. Firma 2015 yılında kurularak faaliyetine başlamıştır. Genç denebilecek bir firma olsa da yine 2 yıl gibi bir süre, az bir zaman diyemeyiz.

Bu aşamada sizlere Betvenedik güvenilir mi sorusu için tam olarak kesin bir yanıt veremesek de bu bilgileri paylaşabiliyoruz. Siz değerli üyelerimiz veya kullanıcılarımız firma ile ilgili tüm görüşlerini ve tecrübelerini burada paylaşabilirler. Yorum üzerinde rahatlıkla yazabilirsiniz.