Betvole sitesi, Curacao hükumeti üzerinde bulunmakla beraber onaylı bir hizmet vermektedir. Sitenin lisanslama ve denetleme işlemleri Antillephone N.V. üzerinden gerçekleştirilmektedir ve bu aşamada kendisine verilen lisansı ile birlikte kullanıcılarına hizmet etmektedir.

Betvole ismi olarak, Total Gaming Solutions B.V. şirketinin altında çalışmaktadır ve merkezi adres olarak da kullanıcılara Xecutive Corporate Management B.V., Orionweg 10 C, Willemstad, Curacao bilgisi verilmiştir. Ayrıca firmanın lisans numarasına değinecek olursak da sizlere bunu, (license 8048/JAZ2015-025) şeklinde belirtebiliriz. Tüm bu bilgileri sizler de görmek isterseniz, Betvole içerisinde yer alan “Firma bilgileri” bölümüne giriş yapabilir ve burada yer alan Curacao E-Gaming logosuna tıklayabilirsiniz.

Betvole güvenilir mi sorusuna gelecek olursak da bu bilgiler ışığında bu soruya evet cevabını verebileceğimizi düşünüyorum. Çünkü şunu bilmeniz gerekir ki, lisans bilgileri bu gibi bir inceleme için son derece önemli unsurlardan bir tanesidir.