Grandbetting firması ile ilgili olarak siz değerli üyelerimize bu soru başlığı altında yapmış olduğumuz incelemeyi ve ayrıntıları sunmak için bu yazımızı derledik. Dilerseniz hemen alt satırlara inerek bu bilgileri paylaşmaya başlayalım.

Bu konuda üzerinde durabileceğimiz en iyi seçenek lisans bilgileri olmalıdır. Grandbetting içerisinde en alt kısımda hakkımızda kategorileri içerisinde Uluslararası Lisans seçeneğini görebilirsiniz. İsterseniz buraya tıklayarak lisans bilgilerine ulaşabilir, isterseniz de sağ kısımda yer alan Curacao E-Gambling logosuna tıklayarak yine aynı bilgileri edinebilirsiniz. Firma GRAND VISION N.V. adı altında kayıtlıdır ve Curacao, CW adresi üzerinde bulunarak 8048/JAZ2016-033 lisans numarası ile hizmet vermektedir.

Bu bilgilerden yola çıkarak firmanın yasal koşullara uygun bir şekilde hizmet verdiğini anlayabilirsiniz. Çünkü gerekli olan lisans ancak “adillik” şartları yerine getirildiğinde verilmektedir ve Bu da Grandbetting güvenilir mi sorusuna olumlu bir yanıt sağlamaktadır.