Polobet firması hakkında siz değerli üyelerimiz için güvenilirlik konusunu incelemiş bulunuyoruz. Sitenin 2016 yılında yürürlüğe girdiğini sizlere söyleyebiliriz. Henüz genç bir firma olduğunu da belirtebiliriz. Şimdi de dilerseniz bazı şirketsel bilgilerine bakalım.

Site içerisine giriş yaptığınızda bu aşamada bilgi edinebilmek için giriş yapmanız gereken bölüm “hakkımızda” kategorisidir. Bu bölüm çevresinde rahat bir şekilde E-Gaming Montenegro logosunu görebilirsiniz. Yine bu bölüm içerisinde de Montenegro lisanslı olduğunu okumanız mümkündür. Ancak herhangi bir şekilde lisans bilgilerine ulaşabilmek pek de mümkün değildir. Yani içerisinde bu bilgilere dair herhangi bir içerik göremiyoruz. Bu bir eksi gibi görünse de firma olarak canlı destek ekibinin 7 gün 24 saat aktif olduğunu söylememiz mümkündür.

Bu detaylardan yola çıkarak da sizlere Polobet güvenilir mi sorusuna kesin bir şey söylememiz mümkün olmamaktadır. Siz değerli okurlarımızın da düşünceleri veya tecrübeleri var ise yorum olarak bizlere bırakabilirsiniz.