Siz değerli kullanıcılarımız için Savoybetting firması hakkında yapmış olduğumuz güvenilirlik incelemesini bu konu başlığı altında sunmuş bulunuyoruz. Dilerseniz hemen alt satırlara inerek bu kısa ancak önemli bilgileri sizlerle paylaşalım.

İçerisine giriş yapıldığı zaman Savoybetting sitesinin oldukça kullanışlı bir arayüzü bulunmaktadır. Ancak elbette ki bir firmanın güvenilirliği görselleri veya teması ile anlaşılmaz. Bunun için de lisans bilgilerine göz atmamız gerekiyor. Ana sayfası üzerinde yer alan “firma bilgileri” bölümüne giriş yapıyoruz ve burada lisans bilgilerini edinebiliyoruz.

Firmanın kendisine verilen lisans 8048/JAZ2013-001 numaralı olarak aktif durumdadır ve Curacao hükumeti içerisinde bulunan E-Commerce Park Vredenberg, Curacao adresi üzerine kayıtlı Antillphone N.V. şirketi tarafından verilmiştir.

Bu bilgilerden yola çıkarak da sizlere Savoybetting güvenilir mi sorusu için olumlu bir yanıt verebileceğimizi düşünüyorum. Sizler de düşüncelerinizi veya fikirlerinizi yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.